Paldies, Jūsu jautājums ir veiksmīgi nosutīts

 

Uzdot jautājumu

 

Jūsu e-pasta adrese: (nekorekta adrese)

Jautājums: (ievadiet tekstu)

(nepareizi)

 

"Zintnieka" grāmatas

Tas ir neliels ieskats «Zintnieka» izdotajās grāmatās. Ieskatieties — varbūt kāda no tām ir nepieciešama tieši jums!

 

"Atveseļojies pats! 6"

atvesp6

Grāmatas «Atveseļojies pats!» 6.daļā (tā ir 1., 2., 3., 4. un 5.grāmatas turpinājums) savākti un apkopoti tautas medicīnas un dziedniecības ieteikumi, padomi un receptes, ko varētu lietot ikviens cilvēks, ja viņam rodas veselības vai sadzīves problēmas. Cerams, katrs spēs atrast sev pieņemamāko veidu, kā palīdzēt saglabāt un nostiprināt veselību. Šos ieteikumus var praktizēt arī paralēli oficiālās medicīnas metodēm. Turklāt grāmatā ir arī ziņas par vairākiem dziedniekiem, par kuru darba rezultātiem «Zintnieks» pārliecinājies vairākkārt un pie kuriem var doties ikreiz, kad ar pašatveseļošanās pasākumiem vien nepietiek... Šī grāmata ir unikāla, jo tajā ir izveidots alfabētiskais rādītājs par visās sešās grāmatās «Atveseļojies pats» iekļautajiem materiāliem. Atrodot atslēgas vārdu (slimība, augs...), klāt pievienota norāde, kuras grāmatas kurā lappusē par to rakstīts. Tā tiek krietni atvieglots lasītāju darbs un ietaupīts laiks.

 

 

 

Laura Priede "Dziesma, kuru tu pazīsti"

Cik daudzi cilvēki sūdzas par to, ka iet slikti, bet neko nevēlas mainīt! Bieži — neizpratne, sevis tirdīšana par to, kāpēc jādzīvo un kas ir īstenā dzīves vērtība. Kaut tā ir mūsu pašu izvēle — TE BŪT. Ārējais atspoguļo iekšējo. Tāpēc — ja dzīve neapmierina un šķiet zaudējusi krāsas, ja slimības gaužām nomocījušas, tad nepieciešams vērsties sevī. Iet dziļumā un mainīt savu zemapziņas programmu. Kā to var izdarīt katrs pats, izmantojot konkrētus piemērus no dzīves, tad arī stāsta šī grāmata.

 

Laura Priede

 

"Labie vārdiņi 2"

Protams, bija grūti ne vien izlasīt, bet arī atrast tos vārdiņus, kuri palīdz vairot labo. Protams, daži vārdojumi šķiet, maigi izsakoties, savdabīgi un paskarbi, taču, noskaidrojot to iedarbības spēku un efektivitāti dažādu kaišu un sadzīvisku problēmu risināšanā, mēs nolēmām tos visus publicēt — esam darījuši visu, lai tos nevarētu izmantot ļaunos nolūkos. Varbūt nežēlīgi skanēs, bet jābrīdina: ja kādā vārdojumā kāds mēģinās ielikt kaitniecisku nodomu, tas kā bumerangs atgriezīsies pie paša — ar vēl jo lielāku spēku. Atcerieties — te publicēti tikai tādi vārdojumi, kas nes pozitīvo enerģētiku. Ja kādam liekas savādāk, tad vispirms pameklējiet sakni sevī — savā domāšanā, savos uzskatos.

 

Nemeklējiet šeit literāri pareizas izteiksmes! Saprotot skaņu un burtu vibrāciju spēku, mēs centāmies maksimāli precīzi salasīt manuskriptus.

 

Ieteicams katram attiecīgajā brīdī sameklēt sev piemērotāko vārdojumu — intuitīvi jāizvēlas tie vārdiņi, kuri vieš uzticību un ticību labam iznākumam. Ja no kāda vārdojuma sajūtat enerģētisku pretestību, droši lasiet tālāk un atrodiet citu — sev pieņemamāku. Tas nozīmē, ka jāmācās uzticēties savai intuīcijai, jo tā noder vienmēr un visur. Vislabākais padomdevējs un eksperts ir katrs pats — citi cilvēki ir tikai palīgi un atbalsti dzīves ceļā. Bet dzīves ceļš ir katram savs. Ticam, ka «Labie vārdiņi 2» būs arī labs mācīblīdzeklis savas intuīcijas stiprināšanā.

 

"Atveseļojies pats! 5"

Zintnieks» turpina apkopot tautas medicīnas — šo vērtīgo tautas garamantu — padomus, ieteikumus un receptes. Tieši tāpēc kā iemsvētku dāvana pie jums, cienījamie lasītāji, nāk grāmata «Atveseļojies pats! 5.daļa», Par iesūtītajiem materiāliem lielu pateicību gribam pateikt visiem daudzajiem vēstuļu rakstītājiem, kuri mums atsūtījuši tik daudz tautas gudrības un dzīvesziņas noderīgos graudus. Tieši tā top šī grāmatu sērija.

 

Šajā grāmatā īpaši liela vērība pievērsta, piemēram, enerģētiskajai pašaizsardzībai, kāju un locītavu kaitēm, vīriešu problēmām, sirdij un asinsvadiem utt.

 

Grāmata būs pieejama visās grāmatu tirdzniecības vietās (protams, arī mūsu redakcijā) — droši vaicājiet pārdevējiem. Turklāt esam sagatavojuši papildtirāžas arī «Atveseļojies pats!»1., 2., 3., 4.daļai. Arī tās var iegādāties tirdzniecības vietās.

 

Arturs Tereško "AUGU TERAPIJA"

Šī grāmata būs noderīga cilvēkiem, kuri dzīvē grib iet pa veselības ceļu, un arī tiem, kuri, nokļuvuši slimības gūstā, nezina, kā no tā atbrīvoties. Rakstot grāmatu, galveno uzmanību esmu veltījis dažādu slimību ārstēšanai, izmantojot ārstniecības augu tējas; nav aizmirsti arī citi paņēmieni un metodes, kas praktiskā darbā ar pacientiem ir devuši labus rezultātus. Atveseļošanās ceļš ir grūts. Uz veselību var virzīties soli pa solim, gluži kā augstā kalnā – aizvien tuvāk virsotnei, no kuras paveras plašas dzīves tāles. Lai tās sasniegtu, ir va­jadzīga pacietība, mērķtiecība un ticība saviem spēkiem. Vēlu veiksmi! Ceru, ka šī grāmata būs interesanta arī ārstiem, jo, pielietojot ārstniecības augus, kaut vai kā palīgterapiju, ārstēšana noris daudz sekmīgāk.

 

Ojārs Mits "Dvēseļu sarunas debesīs"

Šo darbu varētu nosaukt par dokumentāli māksliniecisku hipotēzi par dzīvi Debesīs pēc dzīves uz Zemes. Autors, kas jau ilgus gadus vāca un apkopoja mistiskus atgadījumus (lielākoties tie apkopoti «Zintnieka» izdotajā O.Mita grāmatā «Mistiskā pasaule»), kā arī pētījis visdažādākās teorijas par to, kur un ko varētu darīt aizgājēju dvēseles, nu ir uzrakstījis savu literāro versiju daiļdarba formā. Šis sacerējums ir savdabīgi interesants, optimisma, gaišuma, mīlestības un pat humora caurstrāvots, viegli un patīkami lasāms. Domājams, tas palīdzēs ne vienam vien atbrīvoties no depresijas un bailēm no nezināmā «tajā saulē». Lielajā Pasaulē nekas nebeidzas ― katras beigas ir kaut kā sākums.

 

"Atveseļojies pats! 4"

4. daļa

Ak, Dievs, cik ļoti mēs gribam būt laimīgi jau šodien un tūlīt! Taču diez vai laime mūs samīļos, ja būsim nevērīgi pret fizisko ķermeni... Grāmata «Atveseļojies pats!» palīdz pasmelties veselības avotā, kas mums vienmēr blakus — tautas medicīnas un dziedniecības recepšu bagātajā krātuvē. (Terēza Laube)

 

Ojārs Mits "Mistiskā Pasaule"

Tā ir grāmata par šķietami nesaprotamo, brīnumaino, dīvaino, kas tomēr laiku pa laikam notiek ar mums un ap mums. Tie ir savdabīgi procesi un parādības, kas it kā materializējušies un vizualizējušies ― tos piedzīvojuši, redzējuši, daudzi cilvēki. Var jau atmest ar roku un uzskatīt to visu par blēņām, bet var arī izlasīt un mazliet padomāt par dzīves noslēpumaino jēgu.

 

Konstantins Raudive "Nedzirdamais kļūst dzirdams"

Šāds ieskats attiecībās ar citu pasauli savā ziņā atbrīvo mūs no laicīgās čaulas — ķermeņa, kas līdzinās krāsainam lukturim, ko mēs sakrāsojam ar savām kaislībām, tikumiem un paražām, ar saviem aizspriedumiem un nesagraujamo pārliecību, ka visu zinām labāk par citiem. Līdz šim nav bijis citas iespējas, kā tikai izzināt šo patiesību sevī pašos un caur sevi pašiem. Taču, lai spētu aptvert tik varenu patiesību kā dzīve pēc nāves, mums ar stingri kontrolētas pieredzes palīdzību jāatsvabinās no saviem priekšstatiem, no savām izkrāsotajām stikla sienām. Šī mana pētījuma uzdevums ir nodrošināt zināšanas par to, ka pēc nāves mes neizšķīstam tukšumā, bet gan pārejam citā pasaulē, kļūstot tur par jauna veida būtnēm. (Konstantins Raudive)

 

"Atveseļojies pats!"

1.daļa

Ak, Dievs, cik ļoti mēs gribam būt laimīgi jau šodien un tūlīt! Taču diez vai laime mūs samīļos, ja būsim nevērīgi pret fizisko ķermeni... Grāmata «Atveseļojies pats!» palīdz pasmelties veselības avotā, kas mums vienmēr blakus — tautas medicīnas un dziedniecības recepšu bagātajā krātuvē. (Terēza Laube)

 

"Atveseļojies pats! 2"

2.daļa

 

"Atveseļojies pats! 3"

3.daļa

 

"Sekss. Laulība. Bioenerģija. Maltīte"

Ezotērikā runā par dzīvības spēkiem jeb seksu, kas savā būtībā ir līdzīgs elektromagnētiskajam starojumam. Kaut arī dzīvības spēks var tikt pakļauts daudzveidīgām pārvērtībām, tas tomēr pēc savas dabas un izcelšanās ir un paliek dievišķais spēks, kas jāuztver kā svētums, un individualitātei, caur kuru šis spēks izpaužas, tas jāizlieto pēc Dievišķās Dzīves norādījumiem. Viss teiktais attiecas uz cilvēci, sastāvošu no individuālitātēm. Dzīvības spēks uztur visu esošo, sargā dzīvības formas no iznīcinošajiem spēkiem, kas izsenis cenšas visas individualizētās substances atgriezt to iepriekšējā stāvoklī. Ja šī grāmatiņa palīdzēs partnerattiecības padarīt skaistākas, romantiskākas, dzīvi un laimi apliecinošākas, tad, protams, šo gudrību apkopojumu ir vērts lasīt. (Terēza Laube)

 

"Latvijas zintnieki un dziednieki TEV"

1. daļa

Tev salst? Tev sāp? Tevi māc izmisums? Saņemies un izej laukā... Ieskaties saulei acīs, pieskaries varenajam ozolam, sajūti zemes rāmo elpu! Bet, ja šaubies, vai pietiks spēka un gudrības, pavaicā Latvijas viedajiem zintniekiem, kuri ar savām Dieva dotajām spējām palīdz apjaust un izprast smalko pasauli, palīdz līdzcilvēkiem visgrūtākajās dzīves situācijās, nomierina, veldzē, atveseļo... Dod spēku piecelties. (Terēza Laube)

 

"Latvijas zintnieki un dziednieki TEV 2"

2. daļa

Gluži kā varenā stihija Ūdens, kā mūsu Baltijas jūras mūžam nemierīgie, bet tik fascinējošie viļņi, arī Latvijas zintnieki un dziednieki ar savām Dieva dotajām spējām apjaust un izprast smalko pasauli palīdz līdzcilvēkiem visgrūtākajās dzīves situācijās, nomierina, veldzē, atveseļo... (Terēza Laube)

 

"Latvijas zintnieki un dziednieki TEV 3"

3. daļa

 

Laura Priede "Šaipus debesīm"

Cilvēks bez zināšanām dzīvo viens, ja visu, ko spētu ar prieku veikt, jau priekšlaikus iesāk ar ne... Zināt — tas ir gaismeklis, ar ko varam meklēt, atrast, salīdzināt, vētīt. Bez «kāpēc?» — pie Visuma izpratnes grūti nonākt, bez lietu izgaismošanas arī — cilvēku traucē bailes. Sirdszināšana ir ticība, cerība un mīlestība. Caur to visu vēlu ritināt mūžīgās dzīves kamoliņu. (Laura Priede)

 

"Ārpus realitātes"

Dažādas un neparastas ir savstarpēji svešu Latvijas cilvēku sajūtas, atrodoties uz dzīvības un nāves robežas, bet pārsteidzoši līdzīga ir svētlaimes sajūta TUR — ārpus realitātes, ceļā pie Dieva... Un, ja nu kāda tuva cilvēka dvēsele dodas uz Aizmūžu neatgriezeniski — kā atvieglot tās ceļu un kā nekaitēt sev? Varbūt tieši šajā grāmatiņā ir arī atbildes... (Terēza Laube)

 

"Sadzīves astroloģija» 1. un 2.daļa"

Mēdz sacīt ― katram cilvēkam ir sava zvaigzne... Zvaigznes esot Dieva acis. Zvaigznēm krītot, kaut ko vajagot vēlēties, tad tas piepildīšoties. Arī cilvēku raksturi esot līdzīgi zvaigžņu raksturiem. Visumā mīt daudz neapzinātu zvaigžņu ― tāpat kā cilvēku uz Zemes. Viņi dara darbus, kas jādara un kurus cits nemaz nevar paveikt, darbos sadeg un aiziet pie zvaigznēm Visumā... Bet ko cilvēki dara sarežģītās situācijās? Viņi instinktīvi vērš skatienu uz debesīm. Šīs grāmatas ir ikdienas palīgs un padomdevējs tiem, kas atzīst Mēness un saules, atsevišķu planētu un visas zvaigžņotās debess ietekmi uz cilvēka garīgo un fizisko veselību, dzīvo un pat nedzīvo Dabu uz Zemes.

 

"Labie vārdiņi"

To, ka izteikta vārda spēks ir milzīgs, noteikti pārliecinājies ikviens. Vārds var augšup celt un vārds var gremdēt. Tieši tāpēc cauri laiku laikiem saglabātas un dzīvo vārdu formulas un vārdojumi, kuri palīdzējuši un palīdz visdažādākajās dzīves situācijās, palīdz atveseļoties, palīdz kļūt laimīgākiem. Šajā grāmatā esam atlasījuši tos latviešu tautā saglabājušos vārdojumus, kas cilvēkiem spēj vien labu darīt. Brīdinājums: Pat nemēģiniet kaitnieciskas ieceres caur šiem vārdiņiem realizēt ― neizdosies! Turklāt viss sliktais pie pašiem atkal atgriezīsies. Palīdzēsim sev un saviem tuvākajiem tikai labu darīt!

 

Mūsu draugi

Uzdot jautājumu

Šeit Jūs varāt uzdot jautājumu "Zintnieka" redakcijai vai arī atstāt savu atsauksmi par žurnāla darbību.

Turpināt